Avrasya Denizcilik Mecidiyeköyde tüm gemi adamlarına bilimsel çalışmalar ışığında uzma eğitmen kadrosuyla, en kısa zamanda en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

ULUSLARARASI GEMİLERDE ÇALIŞMAK İSTEYEN;

Gemilerde çalışmak isteyenler, iş arayanlar, sigortalı işim yok diyenler, dünyayı gezmek ve de aynı zamanda para kazanmak istiyorum diyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.
Ülkemizin 3 tarafı denizlerle çevrili olduğu halde denize gerekli önemi vermeyen halkımızı bilinçlendirmek ve denizi sevdirerek denizci yetiştirmekteyiz.
Son 10 yılda hızla gelişen denizcilik sektörü bu alanda yetişmiş insan gücüne ihtiyacı günden güne artıyor.

Bu sebeple MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI DENİZCİLİK MÜŞTEŞARLIĞI TARAFINDAN ONAYLI gemiadamı yetiştirme kursumuz aynı zamanda, insan kaynakları alanında da www.gemiara.com sitesi aracılığıyla faaliyet gösteren şirketimiz, kısa bir süre içerisinde birçok denizcilik firmasının, bu alanda aradığı bir firma haline gelmiştir.

Kursumuz da çok ciddi bir eğitimden geçirilen gemici ve yağcı adayları kısa bir sürede iş bulma şansına sahip olmaktadırlar . Gemi adamı yetiştiren firmamız kursiyerlerimiz iş bulmalarına da yardımcı olmaktadır. Kurs sınavını geçme garantisi veriyoruz.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!